𝗩𝗘𝗥𝗜𝗙𝗜𝗞𝗜𝗠 𝗗𝗛𝗘 𝗙𝗦𝗛𝗜𝗥𝗝𝗘 𝗡𝗚𝗔 𝗜𝗡𝗧𝗘𝗥𝗣𝗢𝗟

Studio Ligjore TIVARI e njohur nga Institucionet Kombėtare dhe Ndėrkombėtare merr pėrsipėr procedurėn ligjore pėr marrjen e informacionit zyrtar ose fshirjen e tė dhėnave nga 𝗜𝗡𝗧𝗘𝗥𝗣𝗢𝗟.
Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė lini orar takimi pranė studios nė Nr. e kontaktit Tel & Fax: +355 52 22 70 85 Cel: +355 68 40 55 889 ose tė na vizitoni nė adresat web:

Tel & Fax: +355 52 22 70 85
Cel, WhatsApp & Viber: +355 68 40 55 889

www.studioligjore.info
www.lawfirmalbania.com
www.studioligjore.al

Adresa I: Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, pranė Gjykatės Rrethit Gjyqėsor Durrės.

Adresa II: Lagja 17, rruga Stefan Kaculini, pranė Kolegjit Eneida, Durrės.

Google Maps: Studio Ligjore Tivari
ose TIVARI Law Firm