Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 92
KM..........: 170000

SHES SEAT ALTEA VITI 10/2007 MOTOR 1.9 TDI ME TE GJITHA OPSIONET ; KLIMA , PILOT AUTOMAT, DISQE ALUMINI 17 , BLUETOOTH, AUX , ME DOGANE DHE LETRAT TE SAPO PAGUARA PER 1VITE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 4400 EURO
KONTAKTONI VETEM NE WATSAPP 0693326867

Cel. : 0693326867