Nė emėr tė njė prej klientėve tanė, njė kompani italiane ne fushen e programimeve, jemi duke kėrkuar nė Tiranė:

Eksperience e nevojshme ne:


 • Unity 3D/C#(te pakten 3 vite)
 • ARCore per unity3D per harta(MapBox)
 • Eksperience me sherbimet REST
 • Zhvillime algoritmi per grafiken 3D
 • Eksperience me punen me Vektore,Kuaternion,Matrica
 • Bashkepunime ne rrjet


Aftesi te nevojshme:


 • Eksperience ne grafiken 2D dhe 3D me njohuri te mira te algoritmave per llogaritjen vektoriale
 • Eksperience me ssisteme te Machine Learning(mbi te gjitha per njohjen e imazheve)
 • Eksperience ne perdorimin e Google Tensorflow
 • Eksperience ne perdorimin e Microsoft ML.NET



Ofrohet:


 • Pagese interesante e konfirmuar ne zhvillimin e intervistes
 • Trajnime te vazhdueshme
 • Ambient pune dinamik


Te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit: o.qarri@theheadhunter.com ose te telefonojne nga e Hena ne te Premte ne numrin e telefonit: 068 607 7430 per informacione te metejshme.
+Apliko