Karburanti: Gaz
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM..........: 180000

SHES FIAT PUNTO VITI 2001 MOTOR 1.2 BENZIN + GAZ KA MARR FLAK KE MOTORI DHE ESHTE DJEGUR PJESA ELEKTRIKE DHE CA KALLCUQE LART MOTORIT. MENDOJ SE MUND TE RREGULLOHET 200-300€ JO ME SHUM. ME LETRAT TE SAPO PAGUARA
CMIMI 400EURO I PADISKUTUSHEM. SHITET SIC ESHTE E DJEGUR IMPJANTI
KOMTAKTONI VETEM NE WATSAPP 0693326867