Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 96
KM..........: 180000

SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. FULL OPTION ; FENER XENON , NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA PLUS ASISTENC PARKIMI , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR
KONTAKTONI 0693326867
CMIMI 7400 EURO

Cel. : 0693326867