HUMAN

Ne Human Fashion do te gjeni brande Italiane, Greke, Spanjolle dhe Gjermane, si prsh: Kepuce per femije dhe te rritur si dhe veshje per femra dhe meshkuj.

Digel
Pikolinos
Martinelli
Tamaris
Keddo
Milestone
MonteNapoleone
Gianna Kazakou
Penny Sabbado
Billy Sabbado
Camelot

Ofrojme sherbim online ne te gjithe Shqiperine (posta falas).

instagram: humantirane
facebook: humantirane

Rr. "Myslym Shyri" 100 m pa shkuar te Karburant Kastrati, Tirane.

Cel. : 0694040053