Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 96
KM..........: 186000

SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2008 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. FULL OPTION ; FENER XENON , NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR
KONTAKTO CEL 0693326867
CMIMI 6500 EURO

Cel. : 0693326867