Ne jemi profesionistė tė shitblerjes dhe komunikimit digjital!
Qėllimi ynė ėshtė tė ofrojmė njė shėrbimin cilėsor, tė shpejtė dhe tė sigurt nė fushėn e publikimit tė njoftimeve, shitblerjes dhe marketingut digjital. Platforma www.Njoftime.al do tė jetė pėr tregun shqiptar dhe jo vetėm. Fokusi ynė ėshtė nė krijimin e njė platforme moderne e cila pėrveē publikimit tė njoftimeve do tė sjell dhe sisteme tė avancuara tė menaxhimit duke pėrdorur CRM pėr aktivitetet e sektorit imobiliar, punėsimit etj.

Faleminderit https://www.njoftime.al