Ngjyra.....: e bardhe ME TE ZEZ E TE KUQE.

SHES BIĒIKLET ĒIKLISTASH KUOTA KHARMAN ORIGJINALE FULL FULL KARBON, ME PJESE SHIMANO ULTEGRA ORIGJINALE
BIĒIKLETA KA KILOMETRAZHIN ORIGJINAL ME BLUTUTH KA DHE BIDONIN E UJIT ORIGJINALE TOUR DE FRANS
KA DHE NJE KUTI ME VEGLAT E VETA ORIGJINALE BIĒIKLETA KA TRE NGJYRA E BARDH TE ZEZ E TE KUQE ESHT SHUM E BUKUR DHE SHUM E MBAJTUR
OSHT E RE FARE DHE SHUM E BUKUR

ĒMIMI 1.300 EURO I DISKUTUSHEM

NUMRI I KONTAKTIT 0692171819