Zona/Rruga : Ne qender te Vlores

Shitet Vile 4-kateshe ne Qender te Vlores 155 m2 trualli dhe 448 ndertesa.
Objekti eshte i pershtatshem per tu kthyer ne hotel. (Me hipotek).

Ose Nderohet me prone ne Tirane me te njejten vlere.

Cmimi 150,000 euro.

Cel. : 0693799313