Albacall

kliko
456 TheHeadHunterGroup

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Gazetar/e Terreni


  GotaNews.tv ėshtė njė nga mediat online me inovatore ne tregun shqiptar, e cila falė stafit tė saj tė dedikuar sot numėron me mijra vizitorė nė ditė nga Shqipėria dhe diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkėpunimi dhe pėrkushtimi, GotaNews ka arritur tė ketė njė kontent konkurues nė tregun shqiptar dhe tė huaj.


  Kompania kėrkon qė tė punėsojė Gazetar/e Terreni (Vox Pop-e, Show Biz, Politike)


  Ofrojmė: Page bazė tė kėnaqshme


  Kriteret qė duhet tė plotėsojė kandidati :


  1. Mosha duhet tė jetė 20-35 vjec
  2. Tė ketė eksperience pune nė Gazetari Terreni
  3. Aftėsi tė mira pėr tė punuar ne grup.
  4. I/E aftė qė tė marrė pėrgjegjėsi dhe tė jetė fleksibėl nė oraret
  5. Tė ketė synim qė tė rritet profesinalisht ne profesion


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-nė nė adresėn e e-mailit: burimenjerzore@gotanews.tv
  Kontakt : +355697052111


  Cel. : +355697052111

  +Apliko