Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 74
KM..........: 90.000

Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit.

Marrėveshjet mė tė mira, Cmime konkuruese, Shėrbim cilėsor.

Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA www.tiranarental.com

Na kontaktoni ne:

FAcebook:
https://www.facebook.com/tiranarental/
Instagram: https://www.instagram.com/tiranarent/

Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranė Ring Center, Tirane, Albania. +355697042999


Cel. : +355697042999