Karburanti: Gaz
Ngjyra.....: e verdhe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM..........: 180000

Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010.
Cmimi 30000 lek ne muaj per perdorim 24ore.
Taksat e licences dhe dokumentat e makines i paguaj un.
Per cdo detaj me kontaktoni ne nr 0693326867.

Te interesuarit duhet te kene deshmin e taksistit dhe te jete i kujdesdesshem ne perdorimin e makines.

Cel. : 0693326867