Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 96
KM..........: 180000

SHES TOYOTA RAV4 VITI 2008 MOTOR 2.2 NAFTE EURO 4 ME TE GJITHA OPSIONET ; KLIMA , SENSOR PARKIMI, FENER XENEN, 2CELSA ME PULT, GANXHE RIMORKIMI, PILOT AUTOMATIK 4GOMA TE REJA. NE GJENDJE SHUM TE MIR DHE ME DOGANE TE PAGUAR
CMIMI 6800 EURO
CEL 0693326867