Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 180000

SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2010 MOTOR 1.6 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 190000KM ME LIBER SHERBIMESH. FULL OPTION ; FENER BI XENON ORIGJINAL, NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR

CMIMI 7000 EURO

Cel. : 0693326867