Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 200000

SHES BENZ E220 CDI EVO VITI 10/2007 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE. ME TE GJITHA OPSIONET ; SENSOR PARKIMI PAR DHE MBRAPA, FENER BI XENON, NAVI , DVD, LEKUR NGYR GRI E HAPUR, PILOT AUTOMATIK, 2 CELSA ETJ. CMIMI 6500 EURO I DISKUTUSHEN
CEL. 0693326867