Zona/Rruga : Rruga Muhamet Deliu, Pallati Bylo

Shitet Apartament
1+1

Siperfaqje: 74 m2
Organizuar: 1 dhome gjumi + ambjent gatimi
+ dhome ndenjeje + ballkon + nje tualet me dritare
Kati 6-te
Pallat 7-katesh

Me fushepamje Veri - lindje ( shikon teleferikun )
Hipoteka behet direkt ne emer personit qe do ta bleje.

Cmimi apartamentit: 40.700 Euro
Post garazh: 7000 Euro

Lutem na kontaktoni vetem ne keto orare:
09.00-12.00 dhe 17.00 - 20.00 ( ose tekst whatsapp)

Cel.: +355 68 201 0027