Ofrohet vend pune Parukiere, Manikyr-Pedikyr ne nje Sallon ne Qender Tregtare Lukzoze ne Marok - Fes

Kriteret e kėrkuara janė:
1. Tė ketė eksperiencė pune
2. Njohuri bazė tė Gjuhės Angleze
Paga: 400 – 500 Euro/muaj + bakshishe + komisione
Ofrohet akomodim dhe transport falas nga kompania

Ju mund tė aplikoni duke duke dėrguar CV-nė tuaj nė adresėn e emailit: klodikalamishi@yahoo.com
dhe dukecilėsuar pozicionin Parukiere dhe Manikyr-Pedikyr

JU MIRĖPRESIM!
+Apliko