Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 220
KM..........: 180000

Makina me Qera

Periudha 15 gusht /2019- shtator

Cmimi i diskutueshem

Adresa ,Rruga Pandi Dardha , Laprake dhe Rruga e Qelqit,
Beetle JONIDA.docx Kombinat

Cel. : 0692756567/0699598977