Rruga : Fshati Pellumbas.
Shitet Vile dy kateshe ne fshatin Pellumbas ne Komunen Berzhite.
Fshati Pellumbas ndodhet 18 kilometra nga qendra e Tiranes, 10 kilometra nga Tirana East Gate, 4 kilometra nga autostrada Tirane Elbasan dhe 2 kilometra nga Resort Teater KAME.

Pershkrimi i Viles:

Siperfaqe trualli 700 m2.
Siperfaqe ndertimi 170 m2.
Kati i pare 85 m2 dhe kati i dyte 85 m2, te dy katet lidhen me shkalle te brendshme.
Kati i pare ka nje verande 18 m2, ambjent ndenje, ngrenie, gatimi dhe nje tualet.
Kati i dyte ka nja verande 25 m2, tre dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet.
Rruge private e mbuluar me pjergull rrushi dhe depo ne pjesen e pasme.
Uje dhe energji elektrike 24 ore, Internet, Sistem Kamerash, Sistem Alarmi.
Ka siguri maksimale, rrethim me mur guri dhe kangjella ne te gjithe perimetrin.
Ka peme frutore dhe ullinj, rrethuar nga gjelberimi ne te kater stinet e vitit.
E mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire.
Shitet e mobiluar me te gjitha paisjet elektroshtepiake.
Me Certifikate Pronesie.
Cmimi 185.000 (Njeqind e Tetedhjete e Pesemije) Euro.

Per me shume informacion: 00355 68 51 66 700