Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 81
KM..........: 290

Shitet Citroen Xsara Picasso 1.6 Disel,klima,4 xhama elektrik,Abs,Esp,Asr,
4 Airbag,kompiuter bordi,pilot automatik,komanda ne timon,disqe alumini,sensor parkimi,pasqyra elektrike me mbylje & ngrohje,
sensor drita,sensor shiu,goma te reja.
Konsumi 4.1/ 5.2 mix / 6.4 qytet.Importuar nga Zvicra .
Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,taksa 2.2022.
Cmimi i diskutushem!Shitet ose nderrohet me makine me kambio automatike motorr deri 1.6 benzine ose nafte.

Cel. : 0672241454 watsupp vetem