Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 120 000

Eurorent jep me qera makina te ndryshme. Nga cabriolet dhe deri tek fuoristrada 6+1.

Jepet Mercedes Benz SLK Cabrio.

1- 3 Dite - Cmimi 70 euro dita
4- 6 Dite - Cmimi 60 Euro dita
6- 15 Dite - Cmimi 50 Euro dita

Cel. : 00355692074002