kliko
kliko
kliko
970 pune premium ComData

 1. Standart Kėrkohen Agjentė - OPENING / ACC Manager Full / Part time italisht, spanjisht


  Mail Center eshte ne kerkim te agjenteve Full / Part time per gjuhet:
  1.Italisht
  2.Spanjisht

  • Kerkohet nivel mbi mesatar per gjuhen
  • Eksperienca perben avantazh
  • Seriozitet dhe ambicje per te arritur objektivat
  • Ofrojme page baze + bonuse nga me te lartat ne treg.
  • Trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje profesionale
  • Ambjent rinor
  • Fundjava pushim

  Per te aplikuar telefononi ne numrin: +355 69 5252197
  ose dergoni cv tuaj ne info.mailcenter.ad@gmail.com

  Adresa : Tirane Rr Bardhyl prane intesa San Paolo Bank
  +Apliko


  Rr Brdhyl prane farmacise nr 10

  +355 69 5252197 / +355 69 8404228
  info.mailcenter.ad@gmail.com