Nxjerrim ne shitje 150 Karrike dhe 30 Tavolina Druri te perdorura per evente.

Jane ne gjendje shume te mire

Cmimi per Karrike 1000 Lek
Cmimi per Tavoline 2500 Lek


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem.

0682080818

Cel. : +355682080818