Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 66
KM..........: 100000

SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELSA. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA
CMIMI 3500 EURO
CEL 0693326867