Qendra e Kurseve "Lindi Center" njofton se do tė nisi niveli A1/1 ​& A1/2,Frekuenca: 2 Herė nė javė ( 60 min
[B][FONT=helvetica][SIZE=4])
Orari: i diskutueshem ne baze te grupit
[SIZE=4]Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

Ora zhvillohet:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI TE PERFITONI NGA OFERTA!!!!!


[/COLOR]Cel. : 0675673538