shitet karroca quinny bashk me 2 koshat e tjer . karroca esht ne gjendje shum te mir, ka edhe mbulesat e saj . eshte shum praktike ne perdorim me rrota gome te medha .eshte bler ne belgjike. shitet sepse femija esht rritur dhe koshat nuk i perdor me. ose mund te nderrohet me karroce tjeter max 100 mij lek ,mundesisht po e njejta firm QUINNY plus leke. cmimi padiskutueshem

Cel. : 0698609321