Shitet xham i pasem dhe dy xhamat anesore te pasem origjinal te bmw 525d e vitit 2011.
Keto xhama origjinal jane hequr nga makina pasi makines i jane vene xhama te erret te temperuar.
Ne foto eshte vetem xhami i mbrapem.
Cel. : 0698778584