😍Samsung Note 10 5g 285euro
  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
  • Mundėsi pagese me kėste vetėm me ID.
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
  • Garanci 6 muaj.

Gomine dhe karikues te perfshira.Adresa 1:
Rruga Petro Nini Luarasi ,150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake.
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226Adresa Nr 4

Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
0672040220


Cdo dite hapur 09:00-21:00