Kliko
970 gjej pozicion-pune nj-premium

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga Bashkimi Europian dhe implementohet nga SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri nė partneritet me organizatėn TLAS
  Ju njoftojmė se kemi ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Materiale Vizibiliteti

  Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
  Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kete ftese per ofertė.
  A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
  1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
  2. Kopje NIPT-i

  Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit info@soskd.org.al brenda datės 3 Gusht 2018.
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Qemal Stafa”, P.1, Ap.15, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al | www.soskd.org.al