Apartament 1+1 me ambient gatimi tė ndarė nga dhomat, e mobiluar, me kondicioner,
panel diellor, elektroshtėpiake.

I orientuar nga lindja, me diell, ndricim natyral nė shkallė dhe tualet, pamje plot gjelbėrim.
Kati i pestė, pa ashensor.

Vendodhja Prane Drejtorise sė Policisė.

Jepet me qira ditore/javore/mujore.

Ēmimi 400 EUR/muaj. 50EUR/nata

Cel : +355692074495