A DO TĖ BĖHESH DIKUSHI?
👉Nėse po, fillo studimet profesionale dhe siguro tė ardhmen!
🥗#SHEF_KUZHINE - 32 %
🥘#KUZHINIER - 22 %
🎂#PASTIĒER – 27 %
🚘#AUTOSERVIS – 15 %
💡#ELEKTRICIST - 15 %
🎆#GRAFIK_DIZAJNER - 18 %
🌐 #WEB_DIZAJNER - 25 %
💼#MENAXHER_BIZNESI - 18 %
📐#STILIST - 27 %
💻#TEKNIK_KOMPJUTERI_IT - 19 %
🎛#TEKNIK_ELEKTROSHTĖPIAKESH - 25 %

🔔10 tė regjistruarit e parė deri mė datė 23 SHTATOR pėrfitojnė ulje deri nė 630 euro + kurs gjuhė tė huaj falas, dhuratė siguracion jete njėvjeēar dhe pjesėmarrje nė Shorteun e 20 SHTATORIT pėr tė fituar, Laptop, Tablet ,Makinė Qepėse, Valixhe veglash pune, Tigan profesional , Set thikash , Mikser , Paketė me paisje , Kufjet dhe Aparat matės energjie.

🎯https://bit.ly/3ApClQK
OFROJMĖ:
⭐Ambiente bashkėkohore tė pajisura me tė gjitha mjetet mėsimore.
⭐Staf tė kualifikuar dhe me eksperiencė tė gjatė pune.
⭐Laborator modern praktike pėr secilin kurs.
⭐Praktikė profesionale pranė kompanive partnere.
AVANTAZHE:
✅ Punėsim i garantuar brenda dhe jashtė vendit.
✅ Programe nė pėrputhje me kėrkesėn e tregut tė punės.
✅ Shume grupe me pak studentė nė klasė, 10-16 persona.
✅ Mėsim nė klasė dhe laboratorė
✅ Siguri tė njohjes sė certifikatės nė Europė dhe mė gjerė.
✅ Fleksibilitet nė formimin e disa grupeve nė ēdo kohė tė ditės.
✅ Qėndrueshmeria dhe rritja e ATC-sė ndėr vite.
✅ Departament mė vete pėr punėsimin e studentėve brenda dhe jashtė vendit.
🔔Regjistrohu edhe me njė shok/shoqe dhe pėrfito ekstra 5% ulje!
✔Pagesa e kursit mund tė bėhet edhe me kėste mujore, gjithashtu mundėsojmė kredi studentore nė bashkėpunim me bankat e nivelit te dytė.
✔Pėr kursantėt nga rrethet ofrojmė mundėsi akomodimi nė konvikt me ēmime sociale.
Instituti Profesional ATC
...profesioni ėshtė pasaportė e pėrhershme…