Njoftim punėsimi!
Njohės tė trajnuar dhe certifikuar nė ITIL Certification.

ITIL-Njohja dhe zotėrimi i mjaftueshėm i praktikave tė detajuara pėr menaxhimin e shėrbimeve IT (ITSM) qė fokusohet nė pėrafrimin e shėrbimeve tė IT me nevojat e biznesit.
Tė interesuarit dhe tė trajnuarit/certifikuarit nė ITIL mund tė aplikojnė pėr pozicionin vakant duke dėrguar CV-nė nė email:
info@irisoft.al ose tė na kontaktojnė pėr informacion shtesė nė nr e cel: 0672888893

Cel. : 0672888893
+Apliko