Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 81
KM..........: 195354

SEAT ALHAMBRA TDI MANUAL ,VITI 2004 CLIMA 6+1 VENDE.210.000 KM ORIGJINALE,MJETI ESHT I BLERE NE ZVICER,GJENDJA SHUM E MIRE PER UDHETIM .
6+1 VENDE E PERSHTATSHME PER NJE FAMILJE TE MADHE OSE PER DY FAMILJE.
KA TE MONTUAR DHE BAGAZHIERIN LART KU MUND TE VENDOSEN DY VALIXHE TE MEDHA XXL ,ose 4 valixhe personale te vogla
OFROJ SHERBIM VETEM PER FAMILJARET,
SHPRESOJ QE BASHKPUNIMI YNE TE JET KORREKT DHE I KENAQSHEM.

NR KONTAKTIT 0673766737