Riparoj xhama tė perparem tė makinave, qofshin ato yll, krisje deri nė 20 cm. Gjithashtu edhe xhama furgoni dhe autobusi.

Ēdo I interesuar tė mė kontaktojė nė
0672065964. (ADI)

ADRESA :Misto Mame - Tiranė

Cel. : 0672065964