Zona/Rruga : Koder Paskuqan 1 Rruga Mustafa Lita

Shitet 3000 m toke ne koder paskuqan 1 me nje pamje shume te pershtatshme per te ndertuar kompleks vilash.
Ka fushpamje perfekte toka eshte me dokumenta (certifikate Bejme dhe nderri me apartamente ose makine (me nderrin 60 Euro M ) Cmimi Pak i Diskutueshem

adresa fikse eshte ne linkun me poshte
https://www.google.com/maps/@41.3688171,19.8013375,969m/data=!3m1!1e3


Cel. : +355692073413