Tė gjithė studentėve tė gazetarisė nga rrethi i Korces por edhe ata qė kanė pasion gazetarinė, www.KorcaNews.al u jep mundėsinė tė jenė pjesė e stafit tė tij. Na kontaktoni info@korcanews.al dhe nė Facebook.