Jepet me qira vile 2-kate, resorti Green Coast, Palase.
Vila ka ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Akomodohen deri ne 5-7 persona.
Ofrohet te jepet per periudha minimale 3 muaj.

Per cmim dhe detaje te tjera ju lutem kontaktoni:

Mobile& WhatsApp : 0692074495
e- mail: zxhihollisk94@yahoo.com