Shėrbim
Web Hosting

Agjencia “TheSPOON.info” ju fton tė zgjidhni shėrbimin Web Hosting pėr prezantimin on-line tė aktiviteteve tuaja me ēmime tė arsyeshme dhe servera tė besueshėm e me performancė tė lartė (New Jersey, SHBA). Nėse dėshironi njė plan me specifikime tė tjera, ju lutem na kontaktoni.

Shėrbimi Web Hosting ofrohet fillimisht FALAS pėr 10 ditė.

Sipas kėrkesės suaj, agjencia realizon edhe rezervim/blerje tė Domain dhe Web Design.

Pėr mė shumė informacion:
Website: www.thespoon.info
E-mail: contact@thespoon.info
Telefon / WhatsApp / Viber:
+355 68 2144189