Zona/Rruga : Rruga Donika Kastrioti, Bllok, Tiranė, Shqipėri

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Bllok.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me banim dhe eshte I sapoperfunduar, me nje hapesire te bollshme, prej 128.6 m².

Perbehet nga salloni I ndenjes me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete + 2 ballkone.

Investim i sigurte !
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502