Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: blu e errėt
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 147

Auto Losha ofron makina me qera per ju 7 vendeshe Opel Zafira viti 2002 me kondicioner.
Karburant benzine+gaz,me kambio automatike dhe manuale.
Me cmime qe fillojne nga 19 Euro/dita.
Per me shume info kontaktoni ne nr:0662162604

Cel. : 0662162604