Shes kostum burrash tė ri (xhaketė & pantallona, jo jelek). Kostumi ka ngjyrė tė veēantė, ngjyrė floriri (kjo vihet re kur mbi kostum reflekton drita e diellit). Kostumi ėshtė i markės "Daniel Rosso" dhe ka masėn 52, si xhaketa, ashtu dhe pantallonat (kėto tė fundit poshtė janė tė pa qepura dhe tė pa pėrthyera, kurse xhepat e xhaketės anash janė tė qepur). Pjesa e bardhė me dy vija tė zeza anash jakės sė xhaketės mund tė hiqet, ose tė mbahet sipas dėshirės. Kostumi kushton 8.000 Lekė tė reja. Kush ėshtė i interesuar ta blejė, tė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr : 067 48 78 225. Mė poshtė po publikoj edhe fotot. Cel. : 067 48 78 225