ofrojme Ēadra / Tenda me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe raste te ndryshme, me cmimet me te mira,
Ēadrat posedojne ndriqimin perkates per naten,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre (tirane durres, lezhe, shkoder etj..)
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
ose na kontaktoni ne nr 0682290127