Apartament me qira ditore/javore/mujore, Tirane.
Perballe Drejtorise se Policise, Rr. Sami Frasheri, Nd.2.
Jepet per jo me pak se tre nete, per rezervime me shume nete aplikohet zbritje.

- Dhoma e ndenjes eshte e pajisur.
- Ambient gatimi te kompletuar me orendite e kuzhines, sobe gatimi.
- Dhoma gjumi te kompletuar
- Me TV me kanale kabllore.
- Nje tualet, dush, panele diellor.
- Kati 5-ste, pa ashensor.

- Kafshet nuk lejohen.

- Vendodhja apartamentit:
- 250 metra nga sheshi Skenderberg.
- 150 metra nga Sky Tower
- 200 metra nga Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit
- 200 metra nga Galeria Kombetare e Arteve
- 13 km larg Airport Tirana

Tarifa e qirase : 50 eur/nata.
Apartamenti jepet me qira jo me pak se 2 nete.
Per rezervime me shume se 2 nete tarifa eshte e diskutueshme.

+355692074495