Magazinier / e -Logjistikė

Nė qytetin e Beratit, kėrkohet njė person pėr pozicionin e m
agazinier / e -Logjistikės.

Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:


• Mban inventarin e gjendjes sė materialeve nė magazinė.
• Ėshtė pėrgjegjės pėr ruajtjen e vlerave materiale sipas kushteve teknike qė kėrkon secili prej tyre.
• Bėn inventarizimin e materialeve, dokumenton ēdo lėvizje nė magazinė (hyrje ose dalje), si dhe transferon materiale tė kompanisė sipas kėrkesave.
• Plotėson ditarin e magazinės pėr ēdo lėvizje, hyrje-dalje dhe dokumentat pėrkatėse.
• Bėn raportime tek eprori i drejtpėrdrejtė.

Kualifikimi i kėrkuar:

• Diplomė e arsimit tė mesėm (arsimi i lartė pėrbėn avantazh)
• Aftėsi shumė tė mira organizuese dhe koordinuese.
• Tė jetė i pėrgjegjshėm dhe tė pėrmbushė detyrimet e punės.

Tė interesuarit janė tė ftuar tė dėrgojnė CV-nė e tyre nė adresen e-mail: fatjon@tbi-al.com, duke specifikuar pozicionin pėr tė cilin po aplikojnė.
+Apliko