Lindi Center Ofron:

Kurse pėr Studentėt dhe te Rriturit:

  1. Kurse tė gjuhės angleze fillojne nga niveli fillestar deri nė tė pėrparuar.
  2. Pėrgatitje pėr provimet ndėrkombėtare TOEFL, IELTS
  3. Pėrgatitje pėr provimin e 9-vjeēares dhe Maturės Shtetėrore!
  4. Kurse shkrimi dhe bashkėbisedimi nė gjuhėn angleze!
  5. Kurse specifike tė gjuhės sė biznesit dhe tė profesioneve tė ndryshme
  6. Kurse Matematike&IT
  7. Perkthime nga Anglishtja ne Shqip dhe anasjelltas.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
QENDRA e KURSEVE "LINDI CENTER"

Adresa: RR. 5 Maji ,Mbrapa "Concord Center" , K2, Palletet e Reja
Cel. : 0675673538
e-mail: centerlindi19@gmail.com
fb:Lindi Center
Cel. : 0692672928