Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

E pershtatshme per udhetime.

Mund te vendosen rroba si edhe objekte te ndryshme, ka xhepa te jashtem edhe te brendshem.

Cmimi 1200 Leke!

Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit: 0682073731

Faleminderit!

Cel. : 0682073731