kliko
kliko
kliko
Webhelp German 20220929

 1. Standart Deshiron Te Besh Karriere dhe Te Shumefishosh te Ardhurat? APLIKO TANi!


  Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e
  FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.
  Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg.
  Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: Konsulent/e Imobiliar/e

  Cfare do te gjeni ne Future Home?
  • Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit), per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
  • Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit, dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania
  • Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
   profesionalizmin e treguar.
  • Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.

  Cfare kerkohet:
  • Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
  • Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
  • Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
  • Te dije nje gjuhe te huaj.
  • Energjik/e dhe ambicioz/e.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
  • Te dije te perdor programet baze kompjuterike.

  Shenim: Kandidatet duhet te jene mbi moshen 23 vjec.

  Dergoni CV me foto ne:

  🌐 http://futurehome.al/
  📩 hr@futurehome.al
  📲 +355693076666
  +Apliko


  Rr: "Teodor Keko"
  Mbrapa OZONE ELECTRONICS

  +355 (0) 48338266

  info@futurehome.al

  www.futurehome.al

  futurehome.al