SUPER OFERTE! Shiten Bilardo dhe Tavoline futbolli - cmimi se bashku 100.000 leke(ne gjendje perfekte). Per info telefononi ne 0674514887., 100000 Lekė I diskutueshem.

Cel. : 0674514887