Shes 1 komodine druri:

-ngjyre druri geshtenje
-per dokumenta dhe kancelari
-3 sirtare
-permasa 50 cm x 40 cm x 50 cm
-me rrota

Eshte ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per zyre, dyqan, studio ose per dhome studimi.

Cmimi 8500 lek.

Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

Faleminderit!

Tel. : 0682073731